1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Apple iphone xs ve xs max, n11’de Çok pahalı fiyatlarla satışa sunuldu

Apple iphone xs ve xs max, n11’de Çok pahalı fiyatlarla satışa sunuldu

iphone xs ve iphone xs max
Apple iphone xs ve xs max, n11’de dudak uçuklatan fiyatlarla satışa sunuldu
Apple iphone xs ve xs max, n11’de dudak uçuklatan fiyatlarla satışa sunuldu

Apple iphone xs ve xs max, n11’de dudak uçuklatan fiyatlarla satışa sunuldu

Apple, eylül ayında iphone xs ve xs max telefonlarını piyasaya sürdü ancak yüksek fiyatları sebebiyle biroldukça eleştiri aldı. Bugün türkiye’de satışa sunulan telefonların fiyatları ise tahmin edebileceğinizden fazlasıyla yüksek.X serisinin minik boyutlu cihazı iphone xs’in 64 gb dâhili depolamaya haiz seçeneği Amerika’da 999 dolarlık bir fiyat etiketine haiz. Bu da 5.500 tl yöreına muadil geliyor ancak iphone xs’in türkiye fiyatı şu anda 12.999 tl. 7.499 tl’lik fiyat ayrımına neyin sebep olduğunu insan merak etmeden geçemiyor.Bu fiyatlarla ne kadar satılacak veya satılacak mı şu an için bir fikrimiz yok. Hala resmi olarak apple türkiye’den gelecek fiyatları beklesek de n11’deki fiyatlar gelecek rakamları azca çok belli ediyor benzer biçimde görünüyor.

 

iphone xs ve iphone xs max
iphone xs ve iphone xs max

Apple, eylül ayında iphone xs ve xs max telefonlarını piyasaya sürdü ancak yüksek fiyatları sebebiyle biroldukça eleştiri aldı. Bugün türkiye’de satışa sunulan telefonların fiyatları ise tahmin edebileceğinizden fazlasıyla yüksek.

X serisinin minik boyutlu cihazı iphone xs’in 64 gb dâhili depolamaya haiz seçeneği Amerika’da 999 dolarlık bir fiyat etiketine haiz. Bu da 5.500 tl yöreına muadil geliyor ancak iphone xs’in türkiye fiyatı şu anda 12.999 tl. 7.499 tl’lik fiyat ayrımına neyin sebep olduğunu insan merak etmeden geçemiyor.

6,5 inçlik monitörüyla x serisinin büyük cihazı iphone xs max ise Amerika’da 1099 dolarlık fiyatla satışa sunuldu. Bu da 6050 tl’ye yakın bir fiyat ediyor. Sadece doğru tahmin ettiniz, iphone xs max’in türkiye fiyatı bundan çok daha yüksek. Hatta iki katından da yüksek bir fiyat olan 14.999 tl’lik bir fiyatla bizi karşılıyor. Kısa bir noktaya değinmekte yarar var: eğer tüm mal varlığınız 14.999 tl ise ve bu telefonu almaya karar verdiyseniz alamazsınız, çünkü 5,49 tl değerinde bir kargo ücretini de ödemeniz gerekiyor.

Bu fiyatlarla ne kadar satılacak veya satılacak mı şu an için bir fikrimiz yok. Hala resmi olarak apple türkiye’den gelecek fiyatları beklesek de n11’deki fiyatlar gelecek rakamları azca çok belli ediyor benzer biçimde görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap